Sympozjum OBLICZA TRANSFERU

Transfer niejedno ma imię. Na styku nauki i biznesu oznacza świadome wyszukiwanie i (dwukierunkowe) przeszczepianie innowacji. W komunikacji społecznej – intencjonalne lub niecelowe przenoszenie treści między podmiotami. W psychoterapii – szczególny składnik relacji łączącej terapeutę i pacjenta.

Procesy transferu można obserwować w każdym obszarze życia społecznego.

Temu też poświęcone jest otwarte sympozjum OBLICZA TRANSFERU, podczas którego wraz z zaproszonymi prelegentami i publicznością będziemy badać puls transferu.

Głos zabiorą przedstawiciele biznesu, nauki, kultury, studenci oraz każdy, kto będzie chciał wypowiedzieć swoje zdanie na forum.
Do wspólnej dyskusji zaprosiliśmy również psychoterapeutów, którzy omówią zagadnienie transferu (przeniesienia) w pracy z pacjentem.

Lokalizacja: Wydział ZiKS UJ, sala 0.304 (parter)

Organizatorzy: Studenci Instytutu Studiów Informacyjnych UJ
Instytut Studiów Informacyjnych UJ
Partner: Stowarzyszenie Profesjonalistów Informacji​